Read'ні Book Club

Як ми формуємо ціни на книжки?
Ціна книжок складається з кількох компонентів. Перший із них – собівартість. Це – ціна, яку ми платимо безпосередньо видавництвам з урахуванням закупівельної знижки. Наголосимо: ми купуємо книжки саме у видавництвах, а не в книгарнях, що дозволяє нам уникнути магазинних націнок.

Друга складова – це вартість доставки. Вона, зі зрозумілих причин, найболючіша. Вага якісних книг з твердою палітуркою не мала, а вартість доставки залежить від ваги та об’єму. Крім того, дорога, якою прямує книжка, довга і логістично складна – отримуємо пошкоджені примірники, а буває, що і не отримуємо зовсім.
Третій компонент – це витрати на діяльність книгарні. Найменша за розміром, але не за важливістю складова ціни – обслуговування сайту, пакування відправлень тощо.

Коли ми плюсуємо витрати на ці три компоненти – отримуємо роздрібну ціну на книжку. Вона приблизно така ж сама, якби ви замовляли її самостійно – тільки з тією різницею, що ми доставимо книги значно швидше. Разом з тим ціна книжок в нашій книгарні значно нижча, аніж в інших магазинах Америки. Завдяки членам нашої команди, які беззупинно ведуть розрахунки з метою зниження відпускної ціни.
Ми працюємо над тим, аби українські книжки були якомога доступнішими для вас.