Не той українець, у кого батьки – українці, а той українець, у кого діти – українці.

Погоджуєтесь?

–  це не просто книгарня.

Це книгарня з ідеєю, з душею та з викликом.

Проживаючи більшу частину життя в іншомовному середовищі, засновниця книгарні попри все залишається принциповою носійкою української мови – нею говорить і думає, плаче і сміється. Вона переїхала до Америки, коли доньці ледь виповнилося 7 місяців. Переїхала із твердим рішенням, що дочка ростиме українкою і теж знатиме українську.

Так виник задум створення цієї книгарні. Книгарні з місією – нести українську мову українським американцям, які хочуть ростити українців і тим, хто сам хоче бути українцем, зберегти свою національну сутність.

Назва книгарні Read англійською означає «читай», а українською РІД – то зв’язок поколінь. Тож ця книгарня – це те Read’не місце, де ми ділимося Україною між собою – її словами, її силою, мудрістю, красою і щиросердністю.

Наша книгарня намагається зрозуміти своїх читачів і запропонувати їм саме те, що вони шукають.

Тому книги, які вас цікавлять, ви знайдете за категоріями:

   • історія та особистості – тут знайдете книги про минулі події в літописі людства та про людей, які залишили слід в історії
   • дітям – дитяча література для читачів різного віку, від найменших до підлітків
   • саморозвиток – тут зібрані книги для тих, хто прагне постійно розвиватися та отримувати нові знання
   • психологія і взаємини – тут література для тих, хто хоче пізнавати себе та будувати здорові стосунки з оточенням
   • інше – тут книги, які поєднують в собі кілька категорій або ж не належать до жодної з них. Зазирніть – ми впевнені, що ви знайдете цікаве для себе

Як ми формуємо ціни на книжки?

Ціна книжок складається з кількох компонентів. Перший із них – собівартість. Це – ціна, яку ми платимо безпосередньо видавництвам з урахуванням закупівельної знижки. Наголосимо: ми купуємо книжки саме у видавництвах, а не в книгарнях, що дозволяє нам уникнути магазинних націнок.

Друга складова – це вартість доставки. Вона, зі зрозумілих причин, найболючіша. Вага якісних книг з твердою палітуркою не мала, а вартість доставки залежить від ваги та об’єму. Крім того, дорога, якою прямує книжка, довга і логістично складна – отримуємо пошкоджені примірники, а буває, що і не отримуємо зовсім.

Третій компонент – це витрати на діяльність книгарні. Найменша за розміром, але не за важливістю складова ціни – обслуговування сайту, пакування відправлень тощо.

Коли ми плюсуємо витрати на ці три компоненти – отримуємо роздрібну ціну на книжку. Вона приблизно така ж сама, якби ви замовляли її самостійно – тільки з тією різницею, що ми доставимо книги значно швидше. Разом з тим ціна книжок в нашій книгарні значно нижча, аніж в інших магазинах Америки. Завдяки членам нашої команди, які беззупинно ведуть розрахунки з метою зниження відпускної ціни.

Ми працюємо над тим, аби українські книжки були якомога доступнішими для вас.

Шукайте у нас відповіді на питання, що вас турбують, вчіться новому, досліджуйте циклічність історичних подій та розчиняйте побут і стрес у душевних творах.