Тематичні колекції

Оригінальні підбірки обʼєднують популярні запити читачів та полегшують пошук бажаних книг.
Знаходьте цікаву тему та обирайте з найкращого!

1000х1400_рідні

Read'на Україна

Серед асортименту наших книг ви знайдете те, що відгукнеться у вашому серці любовʼю до рідного, ностальгією за українським колоритом та відродить у душі найважливіше — звʼязок з батьківщиною.

Переглянути

1000х1400_ромком

Ромком

Романтичні комедії – теплі та легкі історії для вашого затишного вечора.
Тут ви знайдете книги, які відволічуть вас від турбот, змусять усміхатися та насолоджуватися сюжетом. Від перших сторінок до не банальних хеппіендів. Усміхайтесь і плачте разом з нами.

Переглянути

нон_фікшн_2

Нон-фікшн

Реальний світ перемагає у двобої з вигаданим? Тоді з вибором книги допоможе ця підбірка документальної літератури. Вчимося на чужих помилках, панове.

Переглянути

1000х1400_комікси

Комікси для дорослих

Чи бувають комікси про внутрішню силу, про залежність або про розпач? Одним словом, про доросле життя. Бувають. Комікси для дорослих представлені у цій колекції.

Переглянути

1000х1400_пригодницька_література

Дитяча пригодницька література

Ваші бешкетники з радістю вирушили б на пошуки скарбів чи в довгу подорож джунглями, пустелями та куди тільки завгодно, аби отримати свіжу порцію пригод? У цій підбірці зібрані найкращі книги для непосид.

Переглянути

1000х1400_енциклопедія

Дитячі енциклопедії

Чому мені паморочиться в голові? А чому ця квітка ароматніша за іншу? Чому я не вмію літати? А ще “для чого?”, “як?”, “а якби?”, “а що це?”. Відповіді на ці та інші запитання ви, шановні батьки, нарешті отримаєте! Після читання “розумних” книжок ваше дитя відповість на будь-яке з них.

Переглянути

1000х1400_абетки_перше_читання

Абетки та перше навчання

Нові літери, багато картинок, цікаві ігри – навчання може бути веселим. У цій підбірці зібрані найкращі книги для пізнання нового.

Переглянути

1000х1400християнство

Християнство
для дітей

Перші кроки в пізнанні Бога та Його благодіянь через легкі розповіді, наповнені яскравими малюнками та короткими віршованими молитвами. Ця підбірка вибудує місток від книжки до серця вашого малюка.

Переглянути

1000х1400_найменшим

Читання для найменших

Маленькі дітки – маленькі бідки. А ще здоровецька відповідальність за їх майбутнє. З книгами у цій підбірці ви навчите дитину фантазувати, не боятись помилок, розкрити весь спектр своїх емоцій, захоплюватись досі невідомим та прищепите любов до читання.

Переглянути